Його функціональні обов’язки зводяться до того, щоб забезпечити зручність та користь для користувача. Він продумує продукт в такий спосіб, щоб його компоненти були логічними. UI (User Interface) дизайнер відповідає за графічну частину дизайну, за сприйняття та реакцію людини, що виникають курси ui ux дизайну у результаті використання продукту. Це чудова можливість поєднувати любов до прекрасного з чіткими бізнес-завданнями.
В широкому розумінні, UI/UX-дизайн — це проєктування будь-яких інтерфейсів з урахуванням як зручності в користуванні продуктом, так і його привабливого візуального оформлення. UI дизайн відповідає за сприйняття та реакцію людини, які виникають у результаті використання продукту. Ви почнете розрізняти хороший і поганий дизайн, навчитеся визначати потрібні і зайві елементи. Кожна нова зверстана сторінка, кожен дизайн програми — це важливий додатковий блок в портфоліо. Якщо в кінцевому підсумку у вас сформується власний стиль і бачення, то ви на правильному шляху. Сайт або програма не перевантажені анімацією, спливаючими вікнами, підказками, рекламою та іншими елементами.
UX UI дизайнер – універсальний «солдат», основна функція якого – оптимізація. Необхідно вивчити структуру сайту і мати теоретичну базу про будову простих чи складних сайтів з подальшою практикою. Звертаючи увагу на деталі, відповідаючи на питання в голові, вивчивши теорію, ви почнете дивитися сайт не тільки з точки зору користувача, але і з професійної.
Відповідає за привабливість інтернет-простору та створює упаковку для діджитал-продуктів. По-друге, професія UI/UX дизайнера зазвичай забезпечує високий рівень заробітної плати, зокрема великі компанії готові платити високу зарплату талановитим дизайнерам. Взаємодія дизайну та search engine optimization є ключовим фактором успішного просування сайту у сучасних умовах. Найголовніше – у будь-якого UI-фахівця мають бути навики в психології.
До того ж, ви відразу отримаєте надважливу практику, яка не лише допоможе закріпити теорію, а й стане вашими першими наробітками для портфоліо. Поглиблення у web-дизайн у Wizeclub підійдуть як для новачків, так і для тих, хто вже має базовий бекґраунд у дизайні. Переглядаючи уроки, студенти крок за кроком структуровано поглиблюють свої знання UI/UX. Додатково передбачені 32 практичних завдання, що перевіряються досвідченими спеціалістами. Учні не просто отримують фідбек для аналіза помилок, а й завжди можуть проконсультуватися та з’ясувати незрозумілі питання.
Сьогодні важливо створити інтернет-магазин, посадкову сторінку або корпоративний сайт з максимальною концентрацією на внутрішніх відчуттях користувачів під час перегляду та переміщення по сайту. Вони повинні вибрати кольорові схеми та форми кнопок – ширину ліній та шрифти, що використовуються для тексту. Дизайнери інтерфейсу створюють зовнішній вигляд користувальницького інтерфейсу програми. Отримавши перший досвід, спеціаліст може влаштуватися на позицію junior в штаті, або підвищити свій рейт, як фриланс-працівник. Зазвичай, «джуни»-дизайнери виконують базові процеси роботи під наглядом більш досвідченого фахівця. Якщо у вас є якісь початкові навики, тоді можна знайти собі наставника або влаштуватися помічником дизайнера.
Перевагами даної професії є широкі можливості для творчості, розвитку власних навичок та знань, висока заробітна плата, гнучкий графік роботи та багато інших. Загалом, кар’єрний шлях UI/UX дизайнера може бути дуже різноманітним і дозволяє розвиватися в різних напрямках. Важливо мати бажання вчитися та покращуватися, а також не боятися викликів і нових завдань. Крім того, деякі клієнти можуть бути дуже вимогливими, що може призвести до труднощів у роботі з ними. В цілому, професія UI/UX дизайнера є дуже привабливою для тих, хто бажає поєднувати творчість з технічними навичками, отримувати високу зарплату та бути часткою успішних проектів. Головна мета UI-дизайну полягає в тому, щоб забезпечити легкість сприйняття інформації користувачем, створити привабливий зовнішній вигляд та забезпечити консистентність елементів інтерфейсу.
Щоб розпочати кар’єру у сфері UX/UI-дизайну, варто буде вибрати спеціалізовану онлайн-програму, де вас навчатимуть згідно з останніми тенденціями та з використанням сучасних технологій. Головне завдання UX/UI дизайнера створити такий інтерфейс, який був би зручним у використанні для споживача та ефективним для досягнення цілей замовника. По-перше, в інтернеті дуже багато інформації на цю тему у відкритому доступі. Знайти достовірне джерело із добре систематизованою інформацією майже неможливо.
Спеціаліст вивчає аналітику, ставить технічні завдання для копірайтерів, продумує зв’язку між елементами інтерфейсу та їх візуальне положення. В результаті отримує прототип, ефективність якого залежить безпосередньо від якості виконаної роботи. У більш широкому сенсі йдеться про весь досвід, який отримує користувач при взаємодії з додатком або сайтом. Чим зрозуміліший і доступніший інтерфейс, тим легше користувачеві отримати результат, виконавши цільову дію. Обов’язками в UX-дизайні є розробка прототипів поведінки, вивчення звичок користувача і систематичне тестування. Інженер-маркетолог, ще називають UX-дизайнера, який вивчає досвід користувачів мережі, аналізує все і продумує зв’язок між розташуванням елементів в інтерфейсі.
UI та UX – це напрями дизайну, які чудово доповнюють один одного. Викладачі-практики ITSTEP Academy – фахівці провідних IT-компаній з багаторічним досвідом. Актуальна програма дозволяє отримувати учням навики, які відповідають вимогам роботодавців. Головне завдання спеціаліста – максимальне спрощення використання свого продукту для користувача. Комп’ютерна Академія IT STEP – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей.
Обов’язково дивіться приклади UI/UX-дизайну, щоб зрозуміти, що вам відгукується і що ви хотіли б спробувати. Проектування інтерфейсів відіграє велику роль не тільки для отримання привабливого сайту, але й для зручної роботи з ним. Продуманий дизайн дозволяє уникнути багатьох помилок, знизити витрати на техпідтримку та просування продукту, підвищити лояльність клієнтів, збільшити продажі та вирішити інші завдання. Дотримання цих принципів дозволяє створювати UI та UX-дизайн із турботою про споживачів. Але для цієї роботи потрібні знання у сфері веб-розробки, дизайну, психології.
UI в пріоритеті для іміджевих проєктів, сайтів, де продають преміальні товари, тобто для випадків, коли треба завоювати увагу користувача, занурити його у свою атмосферу, зміцнити зв’язок із брендом. Інтерфейс сайту – це важливий компонент успіху проєкту, адже відвідувачі, потрапляючи на ваші сторінки вперше, спершу оцінюють, який вони мають вигляд. Якщо оформлення таке саме, як у конкурентів, або просто не подобається відвідувачам, здебільшого сайт закриють і перейдуть на інший, тому не можна недооцінювати важливість візуального боку продукту. Якщо коротко, то UX/UI-дизайн потрібен всім компаніям, що планують розробити новий, або удосконалити вже наявний сайт, створити застосунок, онлайн-сервіс чи десктопную програму. UI/UX-дизайнерів наймають в штат або на фриланс маркетингові агентства, дизайн студії, аутсорсингові IT-компанії, інтернет-магазини і навіть онлайн-редакції.
UX/UI-дизайнер в порівнянні із web-дизайнером — більш нова професія. Спеціальність веб-дизайнера відноситься до тих часів, коли одна людина займалась створенням всіх елементів веб-ресурсу, але не продумувала деталі взаємодії користувача з ним. Із розвитком цифрової індустрії знадобились більш вузькопрофільні фахівці. Веб-дизайнери затребувані і зараз, вони займаються проєктуванням загальної структури веб-ресурсів, виконують функції графічного дизайнера та причетні до процесу верстки.
Що таке UI-дизайнUI-дизайн — це робота над графічною складовою інтерфейсу. Сюди відносяться анімації, фотографії, ілюстрації, кнопки, меню, шрифти, слайдери. Якщо навіть користувач бачить ваш сайт вперше, елементи дизайну повинні бути легко розпізнані. Наприклад, не фарбуйте кнопку підтвердження у жовтий колір, якщо на всіх інших сайтах вона зелена. Враження користувачів поняття абстрактне, а, отже, в UX-дизайні потрібно продумувати прототипи поведінки, вивчати моделі поведінки і тестувати варіант, що вийшов. Копіювання матеріалів без нашої згоди дозволяється лише із зазначенням dofollow-посилання.
Hotel Korsal
Šetalište Frana Kršinića 80
20260 Korčula, Hrvatska
Telefon: +385 20 715 722
E-mail: info@hotel-korsal.com